maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 420T

Magnum 420T to maszyna do cięcia piórek oraz wykrawania otworów w jednym cyklu . Umożliwia łatwe ustawienie długości piórka oraz pozycji stacji dziurkujących.

more
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 420

Magnum 420 to maszyna do cięcia piórek oraz wykrawania otworów w jednym cyklu . Umożliwia łatwe ustawienie długości piórka oraz pozycji stacji dziurkujących.

more
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 450

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku, uzupełniliśmy nasz program maszyn o nowy model M450 przeznaczony dla małych i średnich producentów żaluzji.

more
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 600/4

Maszyny ręczne serii M600 przeznaczone są do profilowania, cięcia i wykrawania otworów w taśmie aluminiowej o szerokości 25 lub 16mm, zgodnie z zastosowanym zestawem narzędzi. Konstrukcja modułowa maszyn pozwala na zastąpienie oryginalnych napędów w modelu M600/4 napędem elektrycznym i zainstalowanie składarki.

more
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 3000

Magnum 3000 specjalizuje się w profilowaniu , cięciu i wykrawaniem otworów w taśmie aluminiowej o szerokości 16 lub 25mm oraz w składaniu żaluzji poziomych. Oferuje możliwość produkcji wszystkich oferowanych aktualnie na rynku systemów żaluzyjnych.

more
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 4000

Magnum 4000 to maszyna zajmująca się Profilowaniem , dziurkowaniem , cięciem i składaniem . Produkuje z duża dokładnością jest również maszyną kompaktową-wymaga mniej miejsca.

more

Leave a Reply