Rolety to uniwersalny typ osłon sprawdzający się niemalże w każdym wnętrzu – zarówno w domach, jak i budynkach użyteczności publicznej. Rolety cieszą się popularnością również ze względu na szeroki wybór materiałów, które można użyć do ich produkcji. W zależności od potrzeb właściciela mogą to być tkaniny w pełni zaciemniające pomieszczenie lub tylko rozpraszające przenikające do środka światło. Rolety są zarówno wygodne w codziennym użytkowaniu, jak i łatwe w montażu.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo m.in. stoły do cięcia rolet. Dzięki tym stanowiskom możliwe jest precyzyjne cięcie tkaniny, a także jej kontrola pod względem ewentualnych wad i uszkodzeń mechanicznych. W asortymencie dostępny jest również odpowiedni sprzęt montażowy do rolet.

Stoły do produkcji roletek

Stoły do produkcji roletek to wygodne i nowoczesne stanowiska przeznaczone do cięcia i kontroli tekstyliów. Wyposażone są w funkcjonalne komponenty takie jak różne typy noży, wózek przesuwny czy podświetlana powierzchnia.

maszyny do produkcji wertikali

Maszyna SV-P1

Stół służy do cięcia materiału na roletki. Podświetlony obszar pozwala wykryć wady materiału. Podstawowe wyposażenie obejmuje elektryczny nóż obrotowy. Opcją dodatkową jest montaż noża ultrasonicznego. W sprzedaży posiadamy dwa modele urządzenia – z nożem prowadzonym mechanicznie lub ręcznie.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji wertikali

Maszyna RBH-02

Stół służy do cięcia materiału na roletki. Wykorzystuje ręczny docisk oraz ręczne cięcie tkaniny wzdłuż prowadnicy.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji żaluzji aluminiowych

Maszyna RBH – 02/EP

Stabilny stół do cięcia tkaniny wykorzystujący pneumatyczny docisk. Opcja standardowa obejmuje najwyższej klasy elektryczny nóż rotacyjny. Istnieje możliwość montażu dodatkowego noża ultrasonicznego.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. W przypadku pytań dotyczących specyfikacji urządzeń, możliwości ich serwisu czy dostępnych komponentów zapraszamy do kontaktu.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz