Nasza firma świadczy usługi nie tylko w zakresie sprzedaży, ale również naprawy maszyn do produkcji rolet i żaluzji. Nasz wykwalifikowany zespół poradzi sobie z każdą usterką. Posiadamy około 30-letnie doświadczenie w branży. Jesteśmy wiodącym na świecie producentem maszyn do wyrobu osłon okiennych, więc na ich serwisowaniu znamy się jak nikt inny. W przypadku jakichkolwiek awarii urządzeń zachęcamy do kontaktu z nami. Wszelkie naprawy przeprowadzamy sprawnie i rzetelnie.

Zajmujemy się serwisem maszyn do produkcji rolet każdego rodzaju – zarówno urządzeń ręcznych, jak i automatów. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo stoły do produkcji roletek, a także inne urządzenia ręczne i automaty – ich naprawa czy przegląd nie stanowią dla nas żadnego problemu.

Naprawa maszyn do produkcji żaluzji

Nasze usługi obejmują również naprawę maszyn do produkcji żaluzji. Zajmujemy się serwisowaniem urządzeń, a w tym wymianą ich komponentów. Do naszego serwisu trafiają narzędzia zarówno do wytwarzania osłon aluminiowych, jak i drewnianych. Umiejętna obsługa oraz okresowy przegląd i serwis maszyn do produkcji żaluzji są niezbędne do ich efektywnego działania, a co za tym idzie – wytwarzania produktów najwyższej jakości.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszych usług zachęcamy do kontaktu! Zajmujemy się kompleksową obsługą urządzeń do produkcji osłon okiennych. Proponujemy zarówno ich sprzedaż, jak i serwisowanie. Doskonale wiemy, jak zajmować się tego typu narzędziami i dbać o ich sprawne działanie przez długie lata. Posiadamy imponujące doświadczenie, które wykorzystujemy w codziennej pracy.