Żaluzje aluminiowe to jedne z najchętniej wybieranych przesłon okiennych. Na ich popularność wpływają m.in. łatwość czyszczenia, trwałość, obszerna gama kolorystyczna. Aby osłony okienne były w pełni funkcjonalne, niezbędne jest nie tylko ich odpowiednie dopasowanie do ramy okiennej oraz prawidłowy montaż, ale również staranne wykonanie. Profesjonalne maszyny do produkcji żaluzji aluminiowych zapewniają najwyższą jakość produktu. Dzięki nim przesłony są nie tylko wytrzymałe i funkcjonalne, ale również estetyczne.

Precyzyjne maszyny do produkcji żaluzji aluminiowych

W naszym bogatym asortymencie urządzeń do wytwarzania przesłon okiennych znajdziecie Państwo precyzyjne maszyny do produkcji żaluzji aluminiowych, które usprawniają i udoskonalają proces wytwórczy. Proponujemy szeroki wybór modeli o zróżnicowanej specyfikacji, które sprawdzą się zarówno w dużych, jak i niewielkich przedsiębiorstwach.

maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 420T

Magnum 420T to urządzenie, które oprócz cięcia i dziurkowania listew pozwala także na ich składanie. Standardowe szerokości taśmy to:

  • 16 mm,
  • 25 mm,
  • 35 mm,
  • 50 mm.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 420

Magnum 420 to maszyna do cięcia piórek oraz wykrawania w nich otworów. Wszystko wykonywane jest w jednym cyklu. Magnum 420 zapewnia łatwe ustawienie długości piórka oraz pozycji stacji dziurkujących.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 450

Wykorzystując wieloletnie doświadczenie na rynku, uzupełniliśmy nasz program maszyn o nowy model M450 przeznaczony dla małych i średnich producentów żaluzji. Umożliwia on profilowanie, cięcie i wykrawanie otworów w taśmie. Standardowe szerokości taśmy to 16 i 25 mm.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 600/4

Maszyny ręczne serii M600 przeznaczone są do profilowania, cięcia i wykrawania otworów w taśmie aluminiowej o szerokości 25 lub 16 mm, zgodnie z zastosowanym zestawem narzędzi. Konstrukcja modułowa maszyn pozwala na zastąpienie oryginalnych napędów w modelu M600/4 napędem elektrycznym i zainstalowanie składarki.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 3000

Magnum 3000 specjalizuje się w profilowaniu, cięciu i wykrawaniu otworów w taśmie aluminiowej o szerokości 16 lub 25 mm oraz w składaniu żaluzji poziomych. Oferuje możliwość produkcji wszystkich oferowanych aktualnie na rynku systemów żaluzyjnych.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji plis

Maszyna Magnum 4000

Magnum 4000 to maszyna zajmująca się profilowaniem, dziurkowaniem, cięciem i składaniem. Cechuje się wysoką dokładnością. Jest również maszyną kompaktową – wymaga mniej miejsca niż inne modele. Ten model produkujemy w dwóch typach:

  • M4000 NCS,
  • M4000 MS.

Zobacz więcej

Opracowane przez nas maszyny do produkcji żaluzji aluminiowych wykazują się precyzją działania. To sprawia, że wytworzone za ich pomocą osłony są w pełni funkcjonalne i wykonane z najwyższą starannością o detale.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszych produktów, w której znajdziecie Państwo również m.in. maszyny do produkcji żaluzji drewnianych.

Dodaj komentarz