W naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko profesjonalne maszyny do produkcji wertikali oraz innego typu żaluzji i rolet, ale także akcesoria znacznie usprawniające produkcję. Urządzenia, które oferujemy to dodatkowe elementy przystosowane do współpracy z konkretnymi modelami maszyn. Nie są niezbędne do ich poprawnego działania, ale znacząco zwiększają ich wydajność, a także komfort pracy.

Akcesoria do produkcji żaluzji aluminiowych

W naszej ofercie znajdziecie Państwo profesjonalne urządzenia do wytwarzania żaluzji aluminiowych oraz wszystkie niezbędne komponenty usprawniające ich pracę.

Maszyna 200SB

Maszyna specjalizuję się w wykrawaniu otworów i składaniu piórek w zakresie 110 mm –300 mm. Przeznaczona jest do montażu przy maszynie Magnum 420T do produkcji żaluzji aluminiowych. Cechuje się intuicyjną obsługą oraz łatwym montażem i demontażem.

Zobacz więcej

Maszyna 200MC

Urządzenie oferuje możliwość podwojenia wydajności produkcji standardowych żaluzji poprzez jednoczesną produkcję dwóch żaluzji. Element przeznaczony jest do montażu przy maszynie Magnum 420T.

Zobacz więcej

Przystawka do krótkich żaluzji do Magnum 4000

Przystawka umożliwia wytwarzanie żaluzji aluminiowych o niestandardowej szerokości. Przeznaczona jest do montażu przy maszynie kompaktowej Magnum 4000.

Przystawka do krótkich żaluzji do Magnum 3000

Maszyna umożliwia produkcję żaluzji krótkich przy maszynie Magnum 3000.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem w branży – w razie pytań zapraszamy do kontaktu! Z pełnym profesjonalizmem doradzimy Państwu w wyborze odpowiedniej maszyny i komponentów do produkcji wysokiej jakości przesłon okiennych.

Dodaj komentarz