W naszej ofercie posiadamy urządzenia przeznaczone do produkcji różnego typu przesłon okiennych, w tym również maszyny do produkcji wertikali. Tego rodzaju osłony wyróżniają się tym, że skonstruowane są z pionowych pasów materiału. Są niezwykle eleganckie i wygodne w użyciu. Mogą być wyprodukowane m.in. z tkaniny, PCV lub bambusa. Aby spełniały swoją funkcję, muszą być wykonane z należytą starannością. Oferujemy najwyższej jakości, precyzyjne narzędzia, dzięki którym każdy z wytworzonych modeli sprosta wysokim oczekiwaniom klientów.

Za pomocą maszyn do produkcji żaluzji pionowych można wykonać wszystkie niezbędne elementy przesłony. W przypadku wertikali odpowiednie urządzenia umożliwiają wykrojenie lameli zaprojektowanej szerokości, a także zaginanie i dziurkowanie materiału pod inne elementy takie jak obciążnik czy wieszak.

Profesjonalne maszyny do produkcji żaluzji pionowych

W naszym asortymencie znajdują się różnorodne maszyny do produkcji wertikali, które spełniając różne funkcje, ułatwiają pracę na każdym etapie procesu wytwórczego. Dzięki nim łatwo i precyzyjnie można wykonać wszystkie niezbędne prace. Ich obsługa nie wymaga wielkiego wysiłku. Ich zastosowanie pozytywnie wpływa nie tylko na jakość, ale również szybkość wytwarzania osłon.

Wykrojnik

Zestaw służy do cięcia lameli na długość, wykrawania w lameli otworu pod wieszak, a także zaginania materiału pod obciążnik i wieszak

Zobacz więcej
maszyny do produkcji żaluzji

Maszyna PT2

Przewijarka PT2 służy do konfekcjonowania materiału. Długość przewijanej taśmy ustawiana jest na liczniku elektronicznym.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji żaluzji

AVC-3

Automat AVC-3 jest łatwą w obsłudze maszyną do produkcji żaluzji pionowych. Cięcie, dziurkowanie i bigowanie odbywa się w jednym cyklu. Dzięki temu minimalizuje się odpady i redukuje ilość oraz niezbędne umiejętności osób biorących udział w procesie produkcji.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji żaluzji

Maszyna PV-10

Prasa pneumatyczna PV-10 służy do cięcia lameli na długość, wykrawania w lameli otworu pod wieszak, zaginania materiału pod obciążnik i wieszak.

Zobacz więcej

W ofercie posiadamy również najnowocześniejsze modele AV-3000 oraz AV-4000.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą maszyn do produkcji przesłon okiennych! Wśród proponowanych przez nas urządzeń znajdziecie Państwo także m.in. maszyny do produkcji plis.

Dodaj komentarz