Rosnącą popularnością na rynku cieszą się żaluzje wykonane z drewna. Są one rozwiązaniem stylowym i nowoczesnym. Stanowią alternatywę dla modeli wytworzonych z aluminium. Są wybierane przez klientów nie tylko ze względu na walory estetyczne, ale również funkcjonalność – zapewniają zarówno ochronę przed światłem, jak i wysoką temperaturą z zewnątrz. Cenią je sobie szczególnie miłośnicy eleganckiego stylu wnętrz.

Szlachetny materiał, jakim jest drewno, wymaga właściwej obróbki. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo precyzyjne maszyny do produkcji żaluzji drewnianych, dzięki którym wykonanie osłony z drewna stanie się niezwykle proste. Proponowane przez nas maszyny w znaczący sposób wpływają na usprawnienie procesu wytwórczego i jego automatyzację. Dzięki wykorzystanym w urządzeniach technologiom praca przy automatycznej produkcji żaluzji drewnianych nie jest tak męcząca, jak wytwórstwo ręczne.

Oferta maszyn do produkcji żaluzji drewnianych

Profesjonalne maszyny do produkcji żaluzji drewnianych naszej produkcji cechują się precyzją działania, dzięki której możliwe jest uzyskanie wyrobów najwyższej jakości. Naszym klientom oferujemy nie tylko niezawodne narzędzia, ale również naprawę maszyn do produkcji żaluzji.

maszyny do produkcji wertikali

Maszyna Magnum 600/1RD

Ręczne narzędzie do wykrawania otworów w piórkach drewnianych (narzędzie jest wyposażone w jeden wykrojnik). Urządzenie sprawdza się w przypadku większości rodzajów drewna. Za jego pomocą możliwe jest dziurkowanie piórek o szerokości od 24 do 52 mm.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji wertikali

Maszyna 216WAF / 216W-219W

Maszyny przeznaczone do produkcji piórek płaskich o grubości od 2 do 3,5 mm. Urządzenie umożliwia jednorazowe wykonanie 100 sztuk listew.

Zobacz więcej
maszyny do produkcji wertikali

Maszyna Magnum 400RD

Półautomat do wykrawania otworów w piórkach drewnianych. Standardowe szerokości piórek obsługiwanych przez automat to 25, 35 i 50 mm. Urządzenie posiada również wyposażenie dodatkowe w postaci systemu wykrawania otworów prowadzenia bocznego.

Zobacz więcej

Dodaj komentarz